• page_banner1

zprávy

Náš tým odletěl do Hongkongu 12. března 2019 a zahájil 3denní výstavu APLF. Jedná se o výstavu kůže, módních materiálů a doplňků, která se bude konat v hongkongském kongresovém a výstavním centru od 13. do 15. března. hala je rozdělena na dvě patra, první patro je určeno pro surovou módu Materiály, jako je ovčí kůže, ovčí kůže, jehněčí kůže. Druhé patro je pro módní doplňky. Naše společnost se nachází v tomto stánku. rukavice z ovčí kůže, kojenecké boty, klobouky z ovčí kůže, koberce z ovčí kůže, šály a polštáře z ovčí kožešiny z Tibetu.

newspic4

Na této výstavě jsme potkali mnoho našich stálých zákazníků, na kterých jsme spolu mnoho let pracovali. Volně jsme hovořili o trendu vývoje rukavic z ovčí kůže a budoucnosti průmyslu módních doplňků. Zároveň jsme potkali mnoho nových zákazníků, přicházejí z Japonsko, Jižní Korea, Austrálie, USA, Kanada a další země. Projevili velký zájem o naše výrobky z ovčí kůže.

Zejména naše ručně vyráběné rukavice z ovčí kůže, módní klobouky z jehněčí kůže, měkké a odolné dětské botičky z ovčí kůže. Ve volném čase jsme navštívili stánku s koženými surovinami v prvním patře. A setkali jsme se s některými dodávkami z Etiopie, Španělska a Nového Zélandu. plán nákupu vysoce kvalitní ovčí kůže. Je tedy dobré najít kožené potřeby a módní doplňky odtud.

Od založení společnosti v roce 2002 náš tým neustále sleduje vysoce kvalitní rukavice z ovčí kůže a rukavice z ovčí kůže. Letíme do Hongkongu, létáme do USA, létáme do Itálie. To vše jsme se učili pro nejnovější koncept mezinárodního módního designu, uchopení nejmodernějších módních trendů. Omluvte, také pro lepší pochopení potřeb zákazníků s neustálými změnami. v pořadí design a výroba vhodných ovčích kožených rukavic. Vyrábíme pouze rukavice z ovčí kůže mohou satisty zákazníky. Čím výše stojíte, tím dále uvidíte. Takže, jakákoli pomoc, neváhejte a dejte mi vědět. Budeme se snažit pomoci. Jsme profesionální dodavatel pro rukavice z ovčí kůže.


Čas zveřejnění: 31. srpna 2020