• page_banner1

zprávy

2018, Na pozvání italské Agenzia Per La Cina Srl se náš tým společně s CCPIT provincie Che-pej zúčastní výstavy TheOneMilano, která se koná v Miláně v mezinárodním výstavním centru v Itlay, 23. až 26. února 2018, celkem čtyři dny. Výstavní síň je rozdělena na dvě patra. V prvním patře dominují špičkové kožešinové oděvy (originální MIFUR) a ve druhém patře dominuje značkové dámské oblečení a doplňky ((původní MIPAP), stánek naší společnosti se nachází v příslušenství ukazuje plochu na druhé podlaze.

newspic2

Během výstavního období náš tým předvedl rukavice z ovčí kůže, rukavice z ovčí / jehněčí kůže, klobouky z ovčí kůže, kozačky z ovčí kůže, tibetskou ovčí kožešinovou šálu a polštáře. Obdrželi jsme více než 40 klientů z více než 10 zemí. Včetně Itálie, Německa, Velké Británie , Švýcarsko, Dánsko, Rusko, Česká republika, Rumunsko, Kazachstán, Kanady, USA a Jižní Korea. Proto jsou vítány rukavice z ovčí kůže, rukavice z ovčí kůže, kozačky pro miminka z ovčí kůže. Záměr spolupráce dosáhlo na místě přibližně 10 mezinárodních obchodníků.

newspic1

Než jsme se rozhodli zúčastnit výstavy TheOneMilano, provedli jsme o ní mnoho výzkumů Báli jsme se o účinek výstavy. A je daleko od Číny do Itálie, kterou potřebuje asi 15 hodin, než se dostat do Milána letadlem, To je dlouhá a těžká doba. Kromě toho jsme se v posledních několika letech účastnili výstavy Mipel, která je přehlídkou profesionálních módních doplňků. Mezi produkty patří kožená taška z ovčí kůže, rukavice z ovčí kůže, rukavice z ovčí kůže, koberce z ovčí kůže, klobouky atd. Na těchto výstavách jsme se setkali s mnoha mezinárodními kupci. To je velmi dobrá show. Je to pro nás poprvé v The One Milano. mít nějaké nápady pro toto rozhodnutí, za prvé, vysoce doporučeno místním CCPIT, za druhé, The One Milano je luxusní a špičková stylová značka. Je to nápověda pro propagaci popularity naší společnosti a je to také dobré cvičení pro tým!

Úspěšná účast na výstavě TheOneMilano je každopádně klíčovým krokem pro internacionalizaci naší značky a vstup na špičkový trh. Zejména naše jehněčí rukavice s ručně šitým řemeslem, oblíbené mezinárodními kupujícími!


Čas zveřejnění: 31. srpna 2020